CISAC відзначає успіх УААСП в ліцензуванні концерту Depeche Mode!

Міжнародна конфедерація товариств авторів і композиторів (CISAC) на своєму офіційному сайті оповіла про здобуток УААСП – головна авторсько-правова організація світу відзначила рекорд УААСП при ліцензуванні концерту гурту Depeche Mode, що пройшов в липні 2017 у Києві. Це вже друга протягом поточного року згадка діяльності УААСП на ресурсі CISAC – весною Конфедерація дала високу оцінку роботі, проведеній агентством при ліцензуванні Євробачення-2017. Таким чином, вперше за багато років УААСП змусив світову авторську спільноту говорити про себе виключно в позитивному плані.

«Роялті, зібрані за концерт Depeche Mode, стали найбільшими в історії авторського права України, зібраними за виступ наживо», – констатує сайт CISAC. – «Для досягнення цього результату УААСП тісно співпрацював зі своїми британськими партнерами з PRS».

«Попри проблематичну ситуацію з колективним управлінням авторськими правами в Україні, УААСП докладає всіх можливих зусиль, щоб захистити інтереси авторів, чиї твори використовуються на території України» – підсумовує офіційний ресурс CISAC.

Зі свого боку УААСП вдячний «материнській» організації за таку оцінку. Можемо пообіцяти, що навіть в поточному році це буде далеко не остання хороша новина щодо виплат роялті за живі виступи в Україні.

Також про співробітництво з УААСП в своєму офіційному твіттері згадали і наші партнери PRS.
prsuacrr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *