CISAC відзначив рекорди УААСП у 2017 році!

Міжнародна Конфедерація товариств авторів і композиторів CISAC в чергове відзначила успіхи УААСП в царині авторського права України!

Зокрема в заяві на офіційному сайті CISAC йдеться:
«УААСП досяг рекордної позначки зборів роялті у 62 млн. грн., підвищивши річні збори на 25%. УААСП продовжує демонструвати потужні результати не зважаючи на складні умови, що склалися через недостатню урегульованість у сфері колективного управління в Україні».

Подібну високу оцінку своєї діяльності УААСП отримує від CISAC вже вчетверте за рік, ставши одним з провідних ньюзмейкерів Конфедерації! Тож, роблячи все від себе залежне, щоб підняти в світі реноме України як правової держави, УААСП, разом з авторами з усього світу, чекає остаточного втілення реформи в сфері інтелектуальної власності, проголошеної Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Ми дякуємо CISAC за довіру, а також висловлюємо подяку і партнерським організаціям з США і Європи – PRS, BMI, ASCAP, SACEM, GEMA, SIAE, BUMA, та іншим товариствам, що надають Україні підтримку в непростий для вітчизняного авторського права час.

З повним текстом новини CISAC можна ознайомитись за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *