CISAC запрошує на онлайн-курс з авторського права!

Міжнародна конфедерація товариств авторів та композиторів CISAC започатковує нову освітню ініціативу, доступну для всіх – 20 березня конфедерація запрошує всіх бажаючих прослухати безкоштовний онлайн-курс з питань авторського права і юридичних прав митців.

Даний проект CISAC втілюватиме у партнерстві з FutureLearn, платформою Британського університету відкритої освіти, що проводить щорічно тисячі онлайн-семінарів в усіх можливих наукових напрямках, співпрацюючи з більш ніж сотнею вищих навчальних закладів з усього світу.

Курс «Дослідження авторського права: історія, культура, індустрія» розрахований на студентську, митецьку, медійну аудиторію, та й взагалі на всіх, хто бажає розширити свої знання в аспектах авторського права.

Курс розпочнеться першою лекцією 20 березня, і буде прочитаний протягом чотирьох тижнів з розрахунку три години на тиждень. Доповідачами на курсах виступлять юрист, музикант і викладач Маріса Гендельман і консультант з питань музичного бізнесу, викладач коледжу Берклі Бен Костантіні.

Щоб зареєструватись на онлайн-курс, пройдіть за посиланням https://www.futurelearn.com/courses/exploring-copyright

Comments (2)

 • 22.02.2017 at 14:36
  Permalink

  Дуже цікаво. На скільки цей курс буде відвертим.

  Reply
  • 24.02.2017 at 10:56
   Permalink

   дивлячись, що ви маєте на увазі під відвертістю

   Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *