Договір УААСП і «1+1 Media» оцінено в CISAC!

Українське агентство з авторських та суміжних прав знову стало провідним ньюзмейкером для CISAC! Міжнародна Конфедерація авторських товариств розмістила на своєму офіційному сайті повідомлення про підписання ліцензійної угоди між УААСП і медіахолдингом «1+1 Media». Таким чином, вдруге протягом лише одного тижня роботу УААСП було оцінено на офіційному ресурсі Конфедерації – раніше CISAC відзначила рекордне досягнення агентства в зборі роялті з виступів наживо, котре підкорилося УААСП після концерту Depeche Mode.

«Ця угода знаменує значний крок вперед у контексті поточних реформ в авторському праві України, – зокрема вказано в новині. – Вона має збільшити збори роялті від таких користувачів як телебачення та радіо. На цьому шляху УААСП постійно отримував підтримку від Міжнародної Конфедерації товариств авторів і композиторів (CISAC), яка підіймала питання про невиконання телерадіоорганізаціями своїх зобов’язань, та порушення авторських прав в Україні в цілому, в ряді листів до органів влади України».

Нагадаємо, що протягом цього року, CISAC вже втретє акцентує увагу світової авторської спільноти на успіхах УААСП – крім позитивних новин стосовно Depeche Mode і «1+1 Media», було оголошено і про досягнення агентства в ліцензуванні пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *