ONUKA і The Maneken – нові автори ДО УААСП!

Потужне поповнення відбулося в авторській спільноті ДО УААСП – угоди з агентством підписали ONUKA і The Maneken.

Наталія Жижченко – фронтмен власного проекту ONUKA на сьогодні загально визнано є однією з найбільш самобутніх і харизматичних авторок і виконавиць української сцени, в тому числі і завдяки оригінальному міксу фолку й електроніки, а також майстерному володінню Наталею багатьма музичними інструментами. Українська електронна музика нині асоціюється перш за все саме з творчістю ONUKA – що було яскраво й переконливо доведено і виступом гурту на Євробаченні-2017 у якості запрошеного артиста. ONUKA – один з найбільш затребуваних українських гуртів на європейській сцені.

The Maneken – сольний проект автора і виконавця Євгена Філатова, гурт-лідер української інді-музики. Творчий доробок гурту на сьогодні складає сім студійних альбомів. Як і ONUKA, з котрою Євген Філатов має чимало успішних спільних проектів, The Maneken є бажаним гостем на багатьох музичних фестивалях.

Вказані автори є співзасновниками лейблу Vidlik records.

Також до авторів УААСП приєднався і Дмитро Циганенко – автор і виконавець молодого сумського інді-гурту The Elephants, що вже став явищем в рок-середовищі України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *