Святослав Вакарчук офіційно став автором УААСП!

Початок 2018 року ознаменувався великою подією в авторській спільноті УААСП – договір з агентством підписав провідний рок-автор України Святослав Вакарчук! Лідер культового гурту «Океан Ельзи» вже давно співпрацює з Українським агентством з авторських та суміжних прав через власне музичне видавництво «Суперсиметрія». Тепер Святослав вирішив привести своє співробітництво з УААСП до світових стандартів, підписавши авторський договір на збір роялті за публічне виконання репертуару «Океану Ельзи» за межами України.

«Океан Ельзи» багатьма вважається найпопулярнішим і найбільш затребуваним рок-гуртом України, з 1994 року стабільно видаючи високоякісний музичний матеріал – хіти з 9 студійних альбомів колективу Святослава Вакарчука отримали міжнародне визнання, гурт регулярно проводить великі українські і світові турне. Заслужений артист України, композитор і поет Святослав Вакарчук є також і активним громадським і культурним діячем.

Нагадуємо, що в Україні лише УААСП може збирати 100% роялті для українських авторів з території інших країн світу. Відтак тільки Українське агентство з авторських та суміжних прав може забезпечити отримання українським автором його частки роялті за публічне виконання його творів за кордоном. Отримати авторську винагороду за використання творів за кордоном митець може, передавши в управління права і зареєструвавши свої твори в УААСП.

Фото: Вікторія Квітка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *