УААСП і НСТДУ провели семінар для театральних завлітів

29 листопада в приміщенні УААСП наше агентство спільно з Національною спілкою театральних діячів України провели семінар для завідуючих літературною частиною українських театрів.

На заході, ініційованому керівником УААСП Дмитром Костюком і очільником НСТДУ Богданом Струтинським, представники 15 вітчизняних театрів протягом майже семи годин ознайомлювались з доповідями і лекціями спеціалістів УААСП з питань авторського права, дотримання прав драматургів, ліцензування п’єс вітчизняних і іноземних авторів, убезпечення театрів від ризиків при складанні ліцензійних договорів та ін..

IMG_6583

Дуже приємно, що фактично з першої ж доповіді завліти розпочали активну ділову дискусію, не залишаючи поза увагою жоден аспект спільної діяльності театрів і УААСП, і отримуючи більш ніж вичерпні відповіді від спеціалістів агентства. Щоб дати зрозуміти зацікавленість аудиторії в аспектах авторського права, зазначимо, що служителі театрів і доповідачі пожертвували кава-брейком і частиною обідньої перерви, щоб встигнути обговорити побільше нагальних запитань.

Так в ході серії лекцій було докладно обговорені наступні питання:

– Ліцензія ДО УААСП – порядок та терміни видачі дозволу. Порядок заповнення заявок на видачу ліцензій та довідки про прем’єру;

– Збірна музика в ліцензії. Правила використання «проміжного» перекладу. Інсценізація;

– Особливості отримання дозволів від іноземних правовласників. Порядок заповнення та терміни надання заявок. Отримання дозволу на здійснення перекладу. Плата за партитури;

– Вимоги до супровідних документів, необхідних для отримання дозволу на іноземний репертуар (резюме режисера, перекладача, інформація про виставу і т.д.). Заходи, які ДО УААСП здійснює для того, щоб отримати найкращі фінансові умови для театрів;

– Основні положення ліцензійного договору ДО УААСП. Відповідальність театру за порушення авторських прав.

Також театральним діячам було проведено докладний інструктаж з користування сайтом УААСП, пошуку необхідної інформації і документації.

Українське агентство з авторських та суміжних прав висловлює щиру подяку НСТДУ і нашим гостям з провідних театрів України за цей діалог і обмін слушними і своєчасними думками. Сподіваємось на подальше плідне співробітництво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *