ДО УААСП презентує довідник «Коло авторів»!

Українське агентство з авторських та суміжних прав презентує власну збірку анотацій п’єс сучасної драматургії «Коло авторів»!

В даному каталозі, складеному провідними фахівцями театральної справи, ви знайдете виклад змісту десятків п’єс сучасних українських і зарубіжних авторів, перелік спеціалізованих видань і антологій, інформацію про діяльність ДО УААСП. Видання «Коло авторів» розповсюджуватиметься в театральних колах України і допомагатиме творчій спільноті відслідковувати останні тенденції в вітчизняної драматургії. Наступний випуск «Кола авторів» планується до публікації в жовтні 2017.

Вступне слово в.о. Генерального директора ДО УААСП Дмитра Костюка для читачів каталогу «Коло авторів»:

Шановна театральна спільното України!

Віднині Українське агентство з авторських та суміжних прав поновлює традицію випуску збірок анотацій на п’єси, написані авторами нашого товариства. УААСП, понад 90 років тому будучи заснованим як перша спілка драматургів України, ніколи не поривав зі своїм театральним корінням. Сьогодні ми захищаємо права сотень вітчизняних драматургів, плідно співпрацюємо з усіма провідними театрами України, підтримуємо безпосередній контакт із організаціями, що займаються правозахистом авторів у всьому світі. Випускаючи збірник «Коло авторів», ми бажаємо зробити зручнішим для професіоналів театральної справи і просто для всіх поціновувачів сценічного мистецтва, доступ до інформації про останні тенденції й відкриття в українській і світовій драматургії. Сподіваємось, що цей альманах ви знайдете для себе корисним і цікавим. Ми ж продовжимо відбирати для вас все найкраще з національної і світової сцени, й намагатимемось зробити «Коло авторів» ще біль широким і інформативним. Дякуємо за допомогу у створенні цього видання Національний центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса.

Сподіваємось на наступну зустріч вже на семінарі завлітів театрів України, що відбудеться під егідою Національної спілки театральних діячів України в листопаді 2017 року!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *