УААСП презентує другий випуск збірки «Коло авторів»!

Українське агентство з авторських та суміжних прав випустило в світ другу збірку анотацій п’єс сучасної драматургії «Коло авторів». 80 сторінок інформації про сучасну українську сцену, зібраної і систематизованої спеціалістами агентства, неодмінно стануть в пригоді вітчизняним театрам при формуванні свого репертуару.

Частина накладу найближчим часом буде розповсюджена серед майже сотні театрів, з котрими співпрацює УААСП. Каталог містить анотації творів сучасних українських і зарубіжних авторів, перелік спеціалізованих видань і антологій, інформацію про діяльність ДО УААСП.

Вступне слово в.о. Генерального директора Дмитра Костюка до другого випуску «Кола авторів»

Шановна театральна громадо!

Прийшов час презентувати Вам другу збірку анотацій на п’єси «Коло авторів» – довідник, покликаний допомогти українським театрам поповнити репертуар, а молодим драматургам знайти свого вдячного глядача. Успіх першого випуску «Кола авторів», його затребуваність серед театрів показали, що ця посильна допомога є доречною для вітчизняного театру, і Українське агентство з авторських та суміжних прав з задоволенням надаватиме цю допомогу й надалі.
За час, що минув від нашого першого випуску, УААСП зміг укріпити свій нерозривний зв’язок з українським театром. За цей час ми знайшли чудових друзів і партнерів в особі Національної спілки театральних діячів України (НСТДУ) і її керівника Богдана Струтинського. Разом з НСТДУ ми провели інтенсивний і насичений дводенний семінар для театральних завлітів України, ще раз переконавшись, наскільки нагальними є питання авторського права для української драматургії, і наскільки добросовісною і вибагливою до питань закону є вітчизняна театральна спільнота.
Відтак Українське агентство з авторських та суміжних прав завжди готове допомогти нашим театрам і авторам: не покладаючи рук наші спеціалісти працюють над тим, щоб українські театри на достойних умовах отримували ліцензії на постановки бажаних п’єс, а драматурги – отримували свою заслужену авторську винагороду.
Як ми і обіцяли, номер «Кола авторів», який ви тримаєте в руках, є ще інформативнішим і розгорнутішим за попереднє число видання. Він познайомить Вас з новими перлинами української і іноземної драматичної сцени, і неодмінно стане в пригоді в побудові свого репертуару. Сподіваємось на нові захопливі зустрічі в 2018 році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *