УААСП прийняв участь в семінарі з питань інновацій в Будапешті

16-17 листопада в Будапешті (Угорщина) відбувся семінар CISAC з питань інновацій в колективному управлінні. Серед більш ніж 30 авторських товариств центральної та східної Європи було представлено і Українське агентство з авторських та суміжних прав – делегатом нашого агентства на заході була начальник управління розподілу авторської винагороди УААСП Ольга Снігір.

Як повідомляє офіційний сайт CISAC, програма семінару зосереджувалася на трьох основних сферах: бізнес-стратегіях, «розумних» додатках для ліцензування, обробки даних та розподілу авторської винагороди, а також на новітніх програмних рішеннях. Директор бізнес-стандартів CISAC Сільвен Піат розповів про технологічні проекти Конфедерації. Щодо питань цифрового обладнання, генеральний директор провідної ОКУ Угорщини (і одної з найуспішніших в світі) ARTISJUS Андраш Жингер повідав про те, як в останні роки «технологічна еволюція» призвела до переходу від територіальних монополій ОКУ до здорового конкурентного середовища. Що в свою чергу дозволило зробити великий крок в розвитку онлайн-ліцензування.

cisac_budapest

Семінар також висвітлював питання корпоративних та ділових стратегій для ОКУ. Головний спеціаліст з цифрових технологій платформи TEOSTO Роопе Паясмая презентував лабораторію TEOSTO Futures Labs, створену для того, щоб легко та ефективно проводити ліцензування музики, підвищуючи ефективність молодих музичних компаній.

Разом з тим, були досліджені практичні рішення, реалізовані організаціями ARTISJUS, HDS-ZAMP, OSA, SOZA, SOKOJ, SAZAS і ZAPA. Ці рішення спрямовані на полегшення ліцензування, його моніторинг, а також на вдосконалення процедури розподілу роялті.

Другий рік поспіль цей семінар був приурочений до Budapest Showcase Hub – музичного заходу, що проводиться в столиці Угорщини, покликаний допомогти талановитим музикантам з центральної та Східної Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *