УААСП проліцензувало концерт Depeche Mode з рекордом роялті!

З гордістю повідомляємо, що Українським агентством з авторських та суміжних прав було проліцензовано виступ легендарного британського гурту Depeche Mode, що відбувся 19 липня на НСК «Олімпійський». Сума роялті, котра найближчими днями буде виплачена авторам колективу, стала найбільшою для концертних подій в історії авторського права України. І, що примітно, більшою, ніж загальний обсяг авторської винагороди, сумарно виплаченої всіма українськими радіостанціями за минулий рік.

Такими чином, вже на сьогодні збори УААСП від гастрольних заходів у кілька разів перевищили показники 2016 року.

Цей концерт став черговим свідченням того, що в Україні поважають авторське право, тим самим увінчавши багатомісячні зусилля УААСП і наших британських партнерів. Можна констатувати, що прозорість і доступність УААСП перетворила агентство на ефективний інструмент між користувачем і автором – як це прийнято європейською практикою.

В зв’язку з цим УААСП хоче подякувати Олегу Ковалевському і концертній агенції «Аншлаг» за професійну і справедливу позицію щодо виплат роялті знаменитому колективу (члени котрого переважно і є авторами власних композицій). Дії агенції демонструють, що в Україні нарешті почали з’являтись «білі» промоутери концертів, готові працювати за цивілізованими світовими стандартами.

Нагадаємо, що торік УААСП було проліцензовано серед багатьох інших концерти таких гуртів як Red Hot Chili Peppers та MUSE, а цьогоріч – пісенний конкурс Євробачення-2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *