Переваги УААСП на ринку виплат роялті

УААСП – найбільша організація колективного управління в Україні. На сьогодні ми представляємо інтереси понад 6 тисяч українських авторів і (на підставі договорів про взаємне представництво інтересів з зарубіжними ОКУ) більше 4 мільйонів іноземних. Наша діяльність не обмежується збором і нарахуванням роялті, але включає в себе також реєстрацію творів в міжнародній базі даних творів (WID) і захист авторських прав у договірному і судовому порядку.

Тільки УААСП здійснює щоквартальні виплати роялті авторам, не затягуючи розподіл авторської винагороди на роки.

На сьогодні УААСП це єдина українська організація, що є повноправним членом Міжнародної конфедерації товариств авторів та композиторів CISAC  – головного світового органу з захисту авторських прав, що об’єднує провідні організації колективного управління планети.

Лише при реєстрації в базі ДО УААСП українському авторові присвоюється унікальний IPI-код – особистий номер в глобальній світовій базі авторів CISAC, завдяки котрому його твори зможуть ідентифікувати в будь-якій з 121 країн-членів CISAC і нарахувати роялті за виконання твору в цих країнах.

УААСП  є єдиною вітчизняною організацією колективного управління, що має право ліцензувати концерти іноземних виконавців, а також виплачувати роялті зарубіжним правовласникам за публічне виконання їх творів в Україні. Так само в Україні лише УААСП може виплачувати винагороду українським авторам за їх концертну діяльність за кордоном.

УААСП – єдина організація, котра прагне реального діалогу з авторами і користувачами, регулярно організовуючи публічні громадські обговорення, що змінюють систему колективного управління правами в Україні.