Звернення до всіх авторів України!

Шановні автори, композитори та митці! Українське агентство з авторських та суміжних прав рішуче наголошує: сьогодні ви втрачаєте значні суми своєї законної винагороди, котрі зібрані для вас у багатьох авторсько-правових організаціях по всьому світі!

Це відбувається лише з тієї причини, що ваші твори не зареєстровані в УААСП, єдиній українській організації, котра може збирати 100% роялті для українських авторів з території інших країн світу. Адже УААСП є єдиним в Україні членом Міжнародної Конфедерації товариств авторів і композиторів CISAC, і має 133 договори про взаємне представництво з авторськими організаціями з усього світу. Проте УААСП отримує роялті від іноземних організацій колективного управління виключно за ті твори, які були зареєстровані українськими авторами і передані в управління агентству на території всього світу.

Сьогодні, у ХХІ столітті користувачі мають багато оперативних способів використання музичного контенту – стрімінг, дискотеки, концерти, публічне сповіщення та ін.. Українська музика є популярною у світі, особливо ж в тих країнах, де присутні великі українські громади. Твори вітчизняних авторів звучать не тільки під час концертних турів – їх використовують в секторі HoReCa, їх ставлять на спортивних заходах тощо. За цю музику місцеві ОКУ збирають авторську винагороду, проте часто, так і не дочекавшись на свого власника, роялті «згорають» в цих організаціях, як незапитані кошти. Отримати роялті за таке використання можуть тільки ті автори, котрі зареєстрували свої твори в УААСП – за всього бажання ми не зможемо запитати і виплатити авторську винагороду за твори, не зареєстровані в агентстві. Більше ж в Україні отримати цю винагороду в повному обсязі не може жодна організація. Таким чином, проходження максимально простої процедури реєстрації в найбільшій ОКУ країни убезпечить вас від недоотримання своєї заслуженої винагороди.

Шановні автори! Поважайте власну працю і знайте свої законні права! Реєструйте свої твори в УААСП і запитуйте інформацію про вашу винагороду, котра сьогодні може знаходитись в будь-якому куточку світу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *